Avea Mobil Öğrenci Tarifesi

Avea öğrencilerin hep yanında! Avea Mobil Öğrenci tarifesi ile öğrenciler aralarında çok uygun konuşuyor. Avea Mobil Öğrenci tarifesi kullanan öğrenciler kendi aralarında bütün mobil öğrencilerle 1000 dakika ücretsiz konuşma hakkına sahip oluyor. Ayrıca her yöne aramanın 10 dakikası sadece 50 kuruş!

Küçük bir hesap yapalım. Öğrenciler hesaplamayı severler. Her yöne konuşmanın dakikası 40 kuruştur. 10 dakika konuştuğunuzda 4 TL vereceksiniz. Ayda 100 dakika her yöne görüşme yapmış olsanız 40 TL ödeyecek bir öğrenci. Avea Mobil Öğrenci tarifesinde ise 100 dakika konuşmaya sadece 5 TL ödeyecek. İşte hesap ortada! Avea, öğrencilerin her zaman yanında.

 Mobil Öğrenci tarifesine nasıl geçilir?

mobil ogrenci sms Avea Mobil Öğrenci TarifesiMobil Öğrenciliysen KAYIT yaz 1111 e SMS at , tek seferde 20 TL ve üzeri yüklediğinde 30 gün her yöne konuşmanın 10 dakikası 50 kuruş.

Mobil öğrenci tarifesinde olanlarla 1000 dakika bedava konuşmak için KAZAN yaz 3030 a SMS at dilediğince konuşmaya başla. 30 TL ve üstünde yükleme yaptığında her ay tarifen geçerli olacaktır.

Arkadaşımın Mobil Öğrenci olup olmadığını nasıl öğrenerim?

Arkadaşının Mobil Öğrenci tarifesinde olup olmadığını ücretsiz sorgulayabilirsin. Başında sıfır olmadan sorgulama yapacağın arkadaşının numarasını yaz 3031 e SMS at ve durumunu öğren.

Mobil Öğrenci tarifesi artık herkese açık! İsteyen herkes Mobil Öğrenci tarifesini kullanabilecek.

Öğrenci dediğin ucuza konuşmalı ekonomik konuşmalı. Avea ile 1 ay boyunca 1000 dakikanızı istediğiniz gibi kullanabileceksiniz. Arkadaşlarınızı arayın doya doya konuşun.

ttnet online başvuru
Başvuru Tipi
Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Sabit Tel (Varsa)
Gsm No
İl Seçiniz
İlçe Belirtiniz
GÖNDER
 • Avea Kamu Tarifeleri

  http://basvurusu.net/avea-kamu-tarifeleri/

  Avea Kamu Tarifeleri Seç BeğenAl Kamu Tarifesi Tarife Bilgisi Avea’dan Kamu’da bir ilk! Şimdi tüm Kamu çalışanları ve yakınları SeçBeğenAl Kamu Tarifesi ile istedikleri paketleri seçiyor, kendi tarifelerini kendileri yaratıyor! Siz de hemen SeçBeğenAl Kamu tarifesine geçin, size özel tarifenizin

 • Avea Faturasız Tarifeler

  http://basvurusu.net/avea-faturasiz-tarifeler/

  Avea Faturasız Tarifeler Mobil Avea Tarifesi Tarife Bilgisi Uzun uzun herkesle konuşmak istiyorum diyenler, bu tarife tam SİZE göre! Mobil Avea Tarifesi’nde heryöne konusmanın 10 dakikası sadece 50 Kuruş, üstelik ilk 10 saniyede 10 Kuruş.  20 TL ve üzerinde yükleme

 • Avea Yurtdışında Kullanım

  http://basvurusu.net/avea-yurtdisinda-kullanim/

  Avea Yurtdışında Kullanım Günlük 30 Dk Konuşma Paketi Paket Bilgisi 15 TL’ye Günlük 30 dk Konuşma Paketinden yararlanmak için 5555‘e bir SMS göndermek yeterli. Ücretlendirme   Paket Ücret Süre  Ücretsiz  Günlük 30 dk Konuşma Paketi   15 TL  30 dk   Aylık 30