Avea Mobil Öğrenci Tarifesi

Avea öğrencilerin hep yanında! Avea Mobil Öğrenci tarifesi ile öğrenciler aralarında çok uygun konuşuyor. Avea Mobil Öğrenci tarifesi kullanan öğrenciler kendi aralarında bütün mobil öğrencilerle 1000 dakika ücretsiz konuşma hakkına sahip oluyor. Ayrıca her yöne aramanın 10 dakikası sadece 50 kuruş!

Küçük bir hesap yapalım. Öğrenciler hesaplamayı severler. Her yöne konuşmanın dakikası 40 kuruştur. 10 dakika konuştuğunuzda 4 TL vereceksiniz. Ayda 100 dakika her yöne görüşme yapmış olsanız 40 TL ödeyecek bir öğrenci. Avea Mobil Öğrenci tarifesinde ise 100 dakika konuşmaya sadece 5 TL ödeyecek. İşte hesap ortada! Avea, öğrencilerin her zaman yanında.

 Mobil Öğrenci tarifesine nasıl geçilir?

mobil ogrenci sms Avea Mobil Öğrenci TarifesiMobil Öğrenciliysen KAYIT yaz 1111 e SMS at , tek seferde 20 TL ve üzeri yüklediğinde 30 gün her yöne konuşmanın 10 dakikası 50 kuruş.

Mobil öğrenci tarifesinde olanlarla 1000 dakika bedava konuşmak için KAZAN yaz 3030 a SMS at dilediğince konuşmaya başla. 30 TL ve üstünde yükleme yaptığında her ay tarifen geçerli olacaktır.

Arkadaşımın Mobil Öğrenci olup olmadığını nasıl öğrenerim?

Arkadaşının Mobil Öğrenci tarifesinde olup olmadığını ücretsiz sorgulayabilirsin. Başında sıfır olmadan sorgulama yapacağın arkadaşının numarasını yaz 3031 e SMS at ve durumunu öğren.

Mobil Öğrenci tarifesi artık herkese açık! İsteyen herkes Mobil Öğrenci tarifesini kullanabilecek.

Öğrenci dediğin ucuza konuşmalı ekonomik konuşmalı. Avea ile 1 ay boyunca 1000 dakikanızı istediğiniz gibi kullanabileceksiniz. Arkadaşlarınızı arayın doya doya konuşun.

Bir Cevap Yazın