Sınırsız internet fiyatları

Sınırsız internet fiyatları

İnternette sınırsızca dolaşmak isteyenler için Ttnet Netlimitsiz paketlerini sunuyor. Dünya standartlarının yanında Ttnet sınırsız internet fiyatları da oldukça uygun.
Ttnet Adsl aboneleri için NETLİMİTSİZ sınırsız internet fiyatları 63 liradan başlıyor. NETLİMİTSİZ Plus paketi 93 Tl ve 8LİMİTSİZ paketi 119 lira olarak fiyatlandırılmakta. Ttnet bu paketlerde adil kullanım kotasını 50 GB olarak belirlemiş durumda. Hız ise altyapı durumuna göre 8 Mbps’ye kadar sunuluyor.

Ttnet’in ultra hızlı internet hizmeti Ultranet Limitsiz sınırsız internet fiyatları ise bulunduğunuz bölgenin internet altyapısına göre 16 Mbps’ye kadar dünya standartlarında çok yüksek hızlı ve sınırsız internet sunuyor. Ttnet Ultranet Limitsiz aboneliğin aylık ücretlendirmesini 68 Lira olarak belirlemiş durumda. Ttnet Ultranet aboneleri sınırsız internet fiyatları dahilinde sınırsız adil kullanım kotasına sahipler.

Ttnet sınırsız internet fiyatları ile fark yaratıyor

Ttnet’in sınırsız internet fiyatları kataloğundaki en uygun fiyatlı ürünü olan HAZIRNET ise günlük ücretlendirme üzerinden hizmet veriyor. Bu ücretlendirmeye göre Ttnet müşterileri günlük 2,5 TL karşılığında limitsiz internetten yararlanabiliyor. Hizmetle birlikte sunulan adil kullanım kotası ise 6 GB. Ayrıca Ttnet ilk aboneliklerde bağlantı ücretini 12 taksit halinde faturaya yansıtıyor.

Bir Cevap Yazın