TTNET Bilgisayar Kampanyası Devam Ediyor

TTNET bilgisayar kampanyası 2013

 

 

Türkiye’yi internetle tanıştıran Ttnet, internet aboneliği ve telefon hizmetlerinden sonra artık Ttnet müşterileri için çok uygun fiyatlarla Ttnet bilgisayar kampanyası sunuyor. Kampanya dahilinde dünyaca ünlü bilişim markalarının dünyada satış rekorları kıran bilgisayar modellerine çok uygun fiyat ve fırsatlarla ulaşmak mümkün.

bilgisayar kampanyasi 2013 TTNET Bilgisayar Kampanyası Devam Ediyor
Ttnet bilgisayar kampanyası dahilinde sunulan bilgisayar modelleri Casper Nirvana Desktop, Samsung NP300E5C Notebook, HP Pavilion g6 Notebook ve Casper Nirvana Ultrabook olarak açıklandı.
Ttnet müşterileri Türkiye’nin teknoloji dünyasına armağanı olan Casper Nirvana Desktop bilgisayara 36 ay taksitle ayda 29,90 Tl’den veya 24 ay taksitle ayda 44,90 tl’den sahip olabiliyorlar.

TTNET bilgisayar kampanyası herkesi bilgisayar sahibi yapacak

Notebook isteyenler içinse Ttnet bilgisayar kampanyası içinde sunulan en popüler ürünlerden biri Samsung NP300E5C Notebook. Samsung’un dünya çapında satış rekorları kıran bu ürünü Ttnet müşterileri için 36 ay taksitle 39,90 Tl veya 24 ay taksitle 58,90 Tl’den satışa sunulmuş durumda.
Tercihini Hp’den yana kullananlar ise Ttnet bilgisayar kampanyası içinde satışa sunulan HP Pavilion g6 Notebook notebook’u çok beğenecekler. Kampanya dahilinde Hp notebook 36 ay taksitle ayda 52,90 Tl’den, 24 ay taksitle 72,90 tl’den satışa sunulmuş durumda.

  36 Ay Taksit 24 Ay Taksit
Casper Nirvana Desktop TL29,90 TL44,90
Samsung NP300E5C Notebook TL39,90 TL58,90
HP Pavilion g6 Notebook TL52,90 TL72,90
Casper Nirvana Ultrabook TL64,90 TL89,90

Kampanya stoklarla sınırlı olup, TTNET Kampanya koşullarında her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

  • T.C Kimlik Numarası yazılı nüfus cüzdanını ibraz etmek, tüzel kişiler için ayrıca vergi numarası ibraz etmek,
  • Abonelik yaşı 6 aydan az veya yeni TTNET aboneleri için en az 6 (altı) aydır Türk Telekomünikasyon A.Ş. abonesi olmak ve Türk Telekomünikasyon A.Ş.’ye ve TTNET’e son ödeme tarihi geçmiş borcu olmamak ve bunu yazılı olarak ayrıca taahhüt etmek,
  • Abonelik yaşı 6 ayın üstünde mevcut TTNET aboneleri için TTNET’e son ödeme tarihi geçmiş borcu olmamak ve bunu yazılı olarak ayrıca taahhüt etmek,
  • Kampanya’nın başlangıç ve bitiş tarihleri arasında Kampanya’ya başvuruda bulunuyor olmak,
  • Kampanya’dan faydalanmak üzere yetkili Türk Telekom Ofislerine ve Bayilerine, TTNET Bayilerine başvurmak,
  • Kampanya’ya katılım tarihinden başlayarak müşteri seçimine göre 24 (yirmidört) ay ya da 36 (otuz altı) ay boyunca TTNET’in İnternet Erişim Hizmeti paketlerinden herhangi birinde abone olarak yer almak, (Paket listesi için tıklayın.)
  • TTNET’in önceki bilgisayar veya cihaz kampanyalarına katılım tarihi üzerinden en az 1 yıl geçmiş olmak,
  • Süreli İnternet ve HAZIRNET İnternet Erişim Hizmeti paketlerinden herhangi birinde abone olan müşterilerimiz kampanyadan yararlanamazlar.
  • ADSL abonelik yaşı 6 aydan az TTNET Alo aboneleri bu kampanyadan yararlanamaz.

Bir Cevap Yazın