TTNET Kota Sorgulama

ttnet akilli cubuk TTNET Kota Sorgulamaİnternet kullanıcıları için en büyük problemlerin başında kota sorgulama gelmektedir belki de. Kotalı internet kullanıcıları için kotayı aşma riski bazı durumlarda internet kullanımını bile zora sokabiliyor. Çünkü pek çok kullanıcı kota bilgilerine nasıl erişeceğine dair herhangi bir malumata sahip eğil. Fakat TTNET kota sorgulama çubuğu sayesinde kalan internet kota bilgilerini görmek son derece kolay.

Tarayıcıya yüklenebilen TTNET kota sorgulama çubuğu anlık olarak güncellendiği için kotayı aşma riski hiçbir zaman bulunmuyor. Bu sayede abone de ay sonunda sürpriz fatura tutarları ile karşılaşmayıp rahatça internet kullanabiliyor.

Öte yandan birçok kullanıcı “TTNET kota sorgulama işlemi ücretli mi?” şeklinde sorular soruyor. Kimi internet sağlayıcıları kota sorgulama işlemi için ücret talep edebiliyor ve bu durum da TTNET kullanıcılarını şüpheye düşürebiliyor. Fakat böyle bir durum söz konusu değil. İsteyen abone istediği zaman TTNET üzerinden veya TTNET kota sorgulama çubuğu sayesinde kalan internet bilgilerini öğrenebilir.

Asıl adı TTNET Akıllı Çubuk olan fakat aboneler arasında kota sorgulama çubuğu olarak bilinen bu küçük tarayıcı eklentisi sayesinde hem kota bilgilerinize dair ayrıntıları öğrenebilir, hem de TTNET Mail hizmetini kullanıyorsanız e-postalarınızı anında görüntüleme imkanına sahip olursunuz. Üstelik tüm bu işlemlerin tek bir “tık”la gerçekleştirilebilir olması da sistemin en büyük avantajı!

Bir Cevap Yazın