TTNET Sınırsız İnternet Kampanyaları 2013

TTNET, hem kotalı hem de kotasız internet paketleri ile çok sayıda abonesine birbirinden farklı onlarca avantajı birarada sunuyor. Son derece ekonomik koşullar altında TTNET Sınırsız İnternet Paketleri’nden birine abone olmak için aşağıdaki paketlerle ilgili ayrıntıları inceleyebilirsiniz:

TTNET Alo ve İnternette 12 Ay İndirim Kampanyası 2013

24 ay taahhütle katılmanın mümkün olduğu bu kampanyada 3 farklı limitsiz internet paketi mevcut. Herhangi bir pakete abone olduğunuz takdirde TTNET Alo Konuştukça Öde imkanlarından da yararlanmış olacaksınız.

 • NETLİMİTSİZ PLUS paketine abone olduğunuz takdirde 8 Mbps’e kadar bağlantı hızına 12 ay boyunca ayda 93,99 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
 • 8 LİMİTSİZ paketine abone olduğunuz takdirde 8 Mbps bağlantı hızına 12 ay boyunca ayda 119,99 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
 • ULTRANET LİMİTSİZ paketine abone olduğunuz takdirde 16 Mbps’e kadar bağlantı hızına 12 ay boyunca ayda 69,99 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Adil Kullanım Noktaları ise; NETLİMİTSİZ PLUS paketi için 100 GB, ULTRANET LİMİTSİZ  paketi için ise 50 GB şeklindedir. 8 LİMİTSİZ paketi için AKN uygulaması bulunmamaktadır.

 

HEPNET PAKETİ

Tek fatura ile hem 3G aboneliği, hem de ADSL aboneliği bir arada. 12 ay taahhüt vererek limitsiz internet imkanı sunan 8 farklı paketten birine abone olabilirsiniz. Paketlerle ilgili ayrıntılar ise aşağıda yer almaktadır:

 • NETLİMİTSİZ: 8 Mbps’e kadar bağlantı hızı sağlayan bu pakete ilk 3 ay boyunca aylık 63 TL ve sonraki 9 ayda da aylık 73 TL (4 GB 3G kotası) veya 76 TL (6 GB 3G kotası) ödeyerek sahip olabilirsiniz.
 • NETLİMİTSİZ PLUS: 8 Mbps’e kadar bağlantı hızı sağlayan bu pakete ilk 3 ay boyunca aylık 93 TL ve sonraki 9 ayda da aylık 103 TL (4 GB 3G kotası) veya 108TL (6 GB 3G kotası) ödeyerek sahip olabilirsiniz.
 • 8 NETLİMİTSİZ: 8 Mbps bağlantı hızı sağlayan bu pakete ilk 3 ay boyunca aylık 119 TL ve sonraki 9 ayda da aylık 129 TL (4 GB 3G kotası) veya 134 TL (6 GB 3G kotası) ödeyerek sahip olabilirsiniz.
 • ULTRANET LİMİTSİZ: 16 Mbps’e kadar bağlantı hızı sağlayan bu pakete ilk 3 ay boyunca aylık 68 TL ve sonraki 9 ayda da aylık 78 TL (4 GB 3G kotası) veya 83 TL (6 GB 3G kotası) ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Adil Kullanım Noktaları ise; NETLİMİTSİZ paketi için 50 GB, NETLİMİTSİZ PLUS paketi için 100 GB, ULTRANET LİMİTSİZ paketi için ise 50 GB şeklindedir. 8 LİMİTSİZ paketi için AKN uygulaması bulunmamaktadır. AKN aşıldığı takdirde ise bağlantı hızı  3 Mbps olacak şekilde değiştirilecektir.

 

TTNET Yalın İnternet Üniversiteli Kampanyası:

Evine telefon aboneliği başlatmak istemeyenler için son derece uygun koşullarla Yalın İnternet hizmeti sunan TTNET, bu defa da üniversitelileri düşündü. 3 farklı limitsiz internet paket paketleri ile uygun koşullar altında herkesi internet sahibi olacak.

 • Yalın NETLİMİTSİZ: 8 Mbps’e kadar bağlantı hızı imkanına sahip olan bu pakete 12 ay boyunca ayda 49,99 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
 • YALIN NETLİMİTSİZ PLUS: 8 Mbps’e kadar bağlantı hızı imkanına sahip olan bu pakete 12 ay boyunca ayda 85,99 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
 • YALIN 8LİMİTSİZ: 8 Mbps’e kadar bağlantı hızı imkanına sahip olan bu pakete 12 ay boyunca ayda 104,99 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Adil Kullanım Noktaları ise; Yalın NETLİMİTSİZ paketi için 50 GB, Yalın NETLİMİTSİZ PLUS paketi için 100 GB’tır. Yalın 8LİMİTSİZ paketi için AKN uygulaması yoktur. AKN aşıldığı takdirde bağlantı hızı 3 Mbps’e düşürülecektir. Ayrıca bu kampanyaya dahil olan tüm aboneler TİVİBU WEB MAXİ PAKETİ ve ProG Üniversiteli PAKETİ’ne ilk 3 ay ücretsiz sahip olacak!

Yalın İnternet Kampanyası:

Telefon aboneliği istemiyorum, Yalın İnternet bana yeter” diyorsanız aşağıdaki limitsiz internet paketlerinden biri sizin için mükemmel seçim olabilir!

 • Yalın NETLİMİTSİZ: 8 Mbps’e kadar bağlantı hızı imkanına sahip olan bu pakete 12 ay boyunca ayda 64,99 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
 • Yalın ULTRANET LİMİTSİZ: 16 Mbps’e kadar bağlantı hızı imkanına sahip olan bu pakete 12 ay boyunca ayda 69,99 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
 • YALIN NETLİMİTSİZ PLUS: 8 Mbps’e kadar bağlantı hızı imkanına sahip olan bu pakete 12 ay boyunca ayda 94,99 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
 • YALIN 8LİMİTSİZ: 8 Mbps’e kadar bağlantı hızı imkanına sahip olan bu pakete 12 ay boyunca ayda 119,99 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Adil Kullanım Noktaları ise; Yalın NETLİMİTSİZ veYalın ULTRANET LİMİTSİZ paketi için 50 GB,  Yalın NETLİMİTSİZ PLUS paketi için 100 GB’tır. Yalın 8LİMİTSİZ paketi için AKN uygulaması yoktur. AKN aşıldığı takdirde bağlantı hızı 3 Mbps’e düşürülecektir.

Bir Cevap Yazın