Türk Telekom’lulara Özel Fırsatlar

Türk Telekom abonelerine özel indirimler sunmaya devam ediyor. Türk Telekom aboneleri birçok alışveriş sitesinden özel indirimler kazanabiliyor. İnternette alışveriş yapmanın güvenli olduğunu biliyorsunuz. O halde neden daha indirimli alışverişler yapmayasınız ki? İndirim kodlarınızı alın alışverişlerinizi daha avantajlı olarak yapın.

Çiçek Sepeti İndirimi

Sevgilinize, eşinize, arkadaşınıza ya da bir hastanıza çiçek almak ona neşe katmak için Ciceksepeti.com da Türk Telekom’lu olan herkese %30 indirim bedava. İndiriminizi almak için yapmanız gereken CICEKSEPETI boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını 6616’ya göndermek. Son katılım tarihi 31 Aralık 2012

Hızlıal’da Alışveriş İndirimleri

Hızlıal’da 250 TL alışverişe 25 TL,500 TL alışverişe anında 50 TL indirim!

Bu kampanya ile hizlial.com adresine girin ve yaptığınız 250 TL değerindeki alışverişe karşılık 25 TL kazanın. 500 TL yaparsanız %10 u kadar hediye çeki kazanırsınız. İndirim çekleri Altın ve kontör ürünlerinde ve kozmetik kategorisinde geçerli değildir.Bu kategoriler dışında yaptığınız alışverişlerde Türk Telekom indirimi kazanabilirsiniz. Telefon abonelerinin yararlanabileceği bu kampanya 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.

31 Aralık 2012 tarihine kadar Türk Telekom ev telefonu müşterileri HIZLIAL boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını 6616’ya göndererek yararlanabilirsiniz.

Altıncı Cadde İndirimi

Altıncıcadde’de 140 TL alışverişe anında 40 TL indirim!

altincicadde.com adresinde her gün birbirinden farklı ürünler indirimli olarak satışa sunulmaktadır. Hem indirimli ürünlerden alın hem de yanında Türk Telekom’dan 40 TL indirim kazanın. 140 TL ve üzeri alışveriş yapın anında 40 TL indirim çeki kazanın.

İndirimden yararlanmak için ALTINCICADDE boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını 6616′ya SMS olarak gönder. İndirim cebine gelsin.

Ebebek.com İndirim Kampanyası

Ebebek’ de 200 TL alışverişe anında 40 TL indirim!

Bebeği olanlara ya da yeni bebek sahibi olacaklara güzel bir haberimiz var. Ebebek.com da yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde tam 40 TL indiriminiz olacak. Bu indirim sadece Türk Telekom ev telefonu aboneleri için geçerlidir.

Kampanyadan yararlanamk için EBEBEK boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını 6616′ya kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Misspera İndirim Kodu

Misspera.com dan satın alacağınız bütün kozmetik ürünlerinde geçerli olan bu indirim kuponu ile 100 TL alışverişinizde 20 TL indirim kazanacaksınız . Ayrıca ürünün kargosu da bedava!

MISSPERA boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını 6616’ya (örnek: MISSPERA 2121234567) kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilir.

Enmoda.com Fırsat Kuponu

Enmoda’ da 120 TL alışverişe anında 40 TL indirim!

Modayı takip edenler ben trend gitinirim diyenlerin sık sık ziyaret ettiği enmoda.com da 120 tl alışverişinize 40 tl indirim var. İndirim kodunu almak için ENMODA boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını 6616’ya (örnek: ENMODA 2121234567) kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Türk Telekom ev telefonu abonesiyseniz bu fırsatları, indirim kuponlarını sakın kaçırmayın.

ttnet online başvuru
Başvuru Tipi
Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Sabit Tel (Varsa)
Gsm No
İl Seçiniz
İlçe Belirtiniz
GÖNDER
 • TTNET Acer Iconia

  TTNET Acer Iconia

  Acer Iconia W510 Win8 Tablet Kampanyası Türk Telekom ve TTNET iş birliği ile düzenlenen kampanyada Windows 8 işletim sistemine sahip ACER Iconia W510 tablet bilgisayara sahip olacaksınız. ACER Iconia W51 tabletin en güzel özelliklerinden biri dilerseniz klavyesi ile birlikte de

 • TTNET ZTE MODEM

  TTNET ZTE MODEM

  Sizler için farklı seçenekler sunan ZTE, TTnet’in sağlamakta olduğu  ADSL hizmetlerinden yararlanmanız için gerekli olan ADSL modemleri ile sizlere kolaylık sağlıyor. İş yerinizde ya da evinizde kullanacağınız bu modemler ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış ve müşterilerimize sunulmuştur. ZTE modemlerinde herhangi bir sorun

 • Ev Avantaj

  http://basvurusu.net/ev-avantaj/

  Ev Avantaj Türk Telekom’un telefonu sık kullanan tüketiciler için sunduğu Ev Avantaj tarifesi farklı tüketici tiplerine uygun dakika ve ücretlendirmesi için beğeni topluyor. Türk Telekom Ev Avantaj tarifesinde yeni yılla beraber değişikliklere gitmeyi de planlıyor. Ev Avantaj tarifesinde en çok

 • Online telefon başvurusu

  http://basvurusu.net/online-telefon-basvurusu/

  Online telefon başvurusu Türk Telekom telefon başvurusu yapmak isteyenler ancak buna zamanı olmayanlar için online telefon başvurusu sistemini hizmete soktu. Bu sayede evinizden, iş yerinizden veya bulunduğunuz her noktadan anında online telefon başvurusu yapmanız mümkün. Türk Telekom online telefon başvurusu

 • TTNET VİTAMİN

  TTNET VİTAMİN

  TTNET  lise ve ilkokullarda öğrenim gören çocuklarınız için evinize öğretmenler gönderiyor. Derslerinden geri kalanlar, eksik ve daha sonraki derslerini görüp  tamamlama imkani sunan TTNET VİTAMİN  artık bütün evlerde. Yıllık derslerini, eğitim sistemlerini ve başarıyı öğrencinin parmağının ucuna taşıyan TTNET Vitamin’den